BENTONITO MOLIO KILIMAS

MONTAVIMAS

 

   

Pagrindo paruošimas Savaime užsitaisantis bentonito molio kilimas tinka vertikaliems ir horizontaliems paviršiams. Dirbant su šiuo produktu, pagrindas gali būti betonas, žemė, smėlis ar žvyras ir turi būti pakankamai lygus saugiam padengimui. Hidroizoliacija horizontaliems paviršiams atliekama pašalinus mūro ar betono netolygumus, o žemės ar smėlio pagrindus būtina sutankinti iki 85 % modifikuoto Proktoro tankio. 
Hidroizoliacija vertikaliems paviršiams atliekama didelės tuštumos ir varžtų skyles užpildant su reikiamo stiprumo mišiniu arba „BentoPaste“, jei reikia.

gallery/bentoshield max

Montavimo metu austinė geotekstilė turi būti nukreipta į betoną, kuris turi būti apsaugotas.

Bentinito molio paklotas horizontaliuose paviršiuose yra montuojamas tiesiog išvyniojant ruloną ir paklojant ant reikiamo paviršiaus.

Visi vienas šalia kito esantys ritinių kraštai turi persidengti ne mažiau kaip 10 cm.

Persidengimo zonose ir kritinėse vietose BS granules yra pabarstomos tam, kad užtikrinti papildomą susirišimą.

Paprasčiausiai susukite arba pakelkite ritinių kraštus, kad juos laikytumėte kartu. Įsitikinkite, kad persidengimo sritys yra plokščios, be šiukšlių ir iškraipymų ir sutvirtinkite jas vinimis.

Vertikalių paviršių padengimo metu viršutinis bentonito molio pakloto rulonas visada turi persidengti su žemiau esančiu.

Naujo betono bei užpildančios medžiagos dangos turi būti nukreiptos persidengimo kryptimi tam, kad išvengti persidengimo pertrūkimo.

gallery/armaturos

Armatūra gali eiti tiesiai per molio paklotą be jokių papildomų apsaugos priemonių.